Byl jste odhlášen


VARIA-PLUS - Vše pro výčepní zařízení


Výhradní distributor výčepní techniky a výčepního zařízení CELLI pro Českou republiku. Výhradní distributor zmrzlinových strojů SPACEMAN. Výrobce kartáčových myček sklenic SPACEMATIC PLUS, rychlospojek SG, výčepních stojanů, výčepních kohoutů a mnoha dalších prvků výčepní techniky.

 • Narážecí hlava FLACH, HVP, NEW

  Běžná cena (s DPH):968 Kč
  Ušetřite:183 Kč (19%)
  Naše cena (bez DPH):648,76 Kč
  Naše cena (s DPH):785 Kč
  Narážecí hlava FLACH, HVP, NEW
 • LSJ 20L

  Běžná cena (s DPH):17 781 Kč
  Ušetřite:3 881 Kč (22%)
  Naše cena (bez DPH):11 487,60 Kč
  Naše cena (s DPH):13 900 Kč
  LSJ 20L
 • FB Faba D40 palačinkovač

  Běžná cena (s DPH):28 254 Kč
  Ušetřite:5 651 Kč (20%)
  Naše cena (bez DPH):18 680,17 Kč
  Naše cena (s DPH):22 603 Kč
  FB Faba D40 palačinkovač
 • Narážecí hlava KORB, HVP

  Běžná cena (s DPH):716 Kč
  Ušetřite:185 Kč (26%)
  Naše cena (bez DPH):438,84 Kč
  Naše cena (s DPH):531 Kč
  Narážecí hlava KORB, HVP
 • Zmrzlinový stroj 6224

  Běžná cena (s DPH):133 100 Kč
  Ušetřite:14 100 Kč (11%)
  Naše cena (bez DPH):98 347,11 Kč
  Naše cena (s DPH):119 000 Kč
  Zmrzlinový stroj 6224Potřebujete-li nové výčepní zařízení a výčepní techniku, chlazení na pivo, víno či limonádu jste na správném místě.

VARIA-PLUS má v sortimentu mnoho druhů průtokových chladičů CELLI všech rozměrů a kapacit, post-mix přístroje, výrobníky sody a chlazené vody, ještě více výčepních stojanů a veškerého příslušenství výčepního zařízení.

VARIA-PLUS - výčepní kohouty, narážecí hlavice, redukční ventily CO2 i N2, odkapnice s ostřikem i ostřiku, hadice na nápoje a pythony, rychlospojky J.G., spojovací niple, sponky a matice, myčky skla, medajlony, keramické plakety, mnoho dalších prvků potřebných pro dokonalé výčepní zařízení.

Služby VARIA-PLUS nekončí pouze prodejem výčepní techniky a výčepního zařízení. Provedeme Vám bezplatnou konzultaci, prohlídku místa nového výčepu, zaměření a doporučení nejlepšího možného řešení pro Vaši provozovnu. Veškeré součásti výčepního zařízení Vám dodáme, namontujeme, budeme též provádět záruční i pozáruční servis. samozřejmě pravidelnou. Sanitaci pro Vaše výčepní zařízení je samozřejmostí a díky našim technikům, jsme schopni operovat kdekoli v ČR.

VARIA-PLUS dodá jakoukoliv pracovní nerezovou desku včetně kompletních chlazených či nechlazených barových pultů, myčku nápojového skla, výrobník ledu, drtič ledu, profesionální mixery, míchače frapé a další techniku do Vaší moderní provozovny.

VARIA-PLUS je též výhradním dovozcem a hlavním prodejcem zmrzlinových strojů na točenou zmrzlinu SPACEMAN. Tyto výrobníky soft zmrzliny Vám nejen dodá ale též zajistí záručním i pozáručním servisem na celém území ČR.

VARIA-PLUS prodává výčepní zařízení a provádí služby spojení s výčepní technikou již od roku 1995 a o kvalitě našich služeb svědčí tisíce provedených instalací a montáží výčepního zařízení.

VARIA-PLUS dodá též kvalitní italskou zrnkovou kávu CAFFE DELL DOGE včetně veškeré potřebné techniky, jako kávovary, mlýnky, úpravny vody.
Proč nakupovat u nás?Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.