Byl jste odhlášen


VARIA-PLUS - Vše pro výčepní zařízení


Výhradní distributor výčepní techniky a výčepního zařízení CELLI pro Českou republiku. Výhradní distributor zmrzlinových strojů SPACEMAN. Výrobce kartáčových myček sklenic SPACEMATIC PLUS, rychlospojek SG, výčepních stojanů, výčepních kohoutů a mnoha dalších prvků výčepní techniky.

 • Zmrzlinový stroj 6378A, předváděcí model

  Běžná cena (s DPH):326 700 Kč
  Ušetřite:77 700 Kč (24%)
  Naše cena (bez DPH):205 785,12 Kč
  Naše cena (s DPH):249 000 Kč
  Zmrzlinový stroj 6378A, předváděcí model
 • LSJ 20L

  Běžná cena (s DPH):17 781 Kč
  Ušetřite:3 881 Kč (22%)
  Naše cena (bez DPH):11 487,60 Kč
  Naše cena (s DPH):13 900 Kč
  LSJ 20L
 • Výčepní stojan U-8, nerez

  Běžná cena (s DPH):37 934 Kč
  Ušetřite:6 156 Kč (16%)
  Naše cena (bez DPH):26 262,81 Kč
  Naše cena (s DPH):31 778 Kč
  Výčepní stojan U-8, nerez
 • Zmrzlinový stroj FS-1

  Běžná cena (s DPH):76 230 Kč
  Ušetřite:12 221 Kč (16%)
  Naše cena (bez DPH):52 900 Kč
  Naše cena (s DPH):64 009 Kč
  Zmrzlinový stroj FS-1
 • Kartáčová hlava

  Běžná cena (s DPH):115 Kč
  Ušetřite:7 Kč (6%)
  Naše cena (bez DPH):89,26 Kč
  Naše cena (s DPH):108 Kč
  Kartáčová hlavaPotřebujete-li nové výčepní zařízení a výčepní techniku, chlazení na pivo, víno či limonádu jste na správném místě.

VARIA-PLUS má v sortimentu mnoho druhů průtokových chladičů CELLI všech rozměrů a kapacit, post-mix přístroje, výrobníky sody a chlazené vody, ještě více výčepních stojanů a veškerého příslušenství výčepního zařízení.

VARIA-PLUS - výčepní kohouty, narážecí hlavice, redukční ventily CO2 i N2, odkapnice s ostřikem i ostřiku, hadice na nápoje a pythony, rychlospojky J.G., spojovací niple, sponky a matice, myčky skla, medajlony, keramické plakety, mnoho dalších prvků potřebných pro dokonalé výčepní zařízení.

Služby VARIA-PLUS nekončí pouze prodejem výčepní techniky a výčepního zařízení. Provedeme Vám bezplatnou konzultaci, prohlídku místa nového výčepu, zaměření a doporučení nejlepšího možného řešení pro Vaši provozovnu. Veškeré součásti výčepního zařízení Vám dodáme, namontujeme, budeme též provádět záruční i pozáruční servis. samozřejmě pravidelnou. Sanitaci pro Vaše výčepní zařízení je samozřejmostí a díky našim technikům, jsme schopni operovat kdekoli v ČR.

VARIA-PLUS dodá jakoukoliv pracovní nerezovou desku včetně kompletních chlazených či nechlazených barových pultů, myčku nápojového skla, výrobník ledu, drtič ledu, profesionální mixery, míchače frapé a další techniku do Vaší moderní provozovny.

VARIA-PLUS je též výhradním dovozcem a hlavním prodejcem zmrzlinových strojů na točenou zmrzlinu SPACEMAN. Tyto výrobníky soft zmrzliny Vám nejen dodá ale též zajistí záručním i pozáručním servisem na celém území ČR.

VARIA-PLUS prodává výčepní zařízení a provádí služby spojení s výčepní technikou již od roku 1995 a o kvalitě našich služeb svědčí tisíce provedených instalací a montáží výčepního zařízení.

VARIA-PLUS dodá též kvalitní italskou zrnkovou kávu CAFFE DELL DOGE včetně veškeré potřebné techniky, jako kávovary, mlýnky, úpravny vody.
Proč nakupovat u nás?Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.