Byl jste odhlášen


Vše pro výčepní zařízení


Výhradní distributor výčepní techniky a výčepního zařízení CELLI pro Českou republiku. Výhradní distributor zmrzlinových strojů SPACEMAN. Výrobce kartáčových myček sklenic SPACEMATIC PLUS, rychlospojek SG, výčepních stojanů, výčepních kohoutů a mnoha dalších prvků výčepní techniky.

 • Spaceman 6234AB-C

  Běžná cena (s DPH):311 250 Kč
  Ušetřite:76 250 Kč (24%)
  Naše cena (bez DPH):194 214,88 Kč
  Naše cena (s DPH):235 000 Kč
  Spaceman 6234AB-C
 • Narážecí hlava KORB, HVP, NEW

  Běžná cena (s DPH):765 Kč
  Ušetřite:198 Kč (26%)
  Naše cena (bez DPH):468,60 Kč
  Naše cena (s DPH):567 Kč
  Narážecí hlava KORB, HVP, NEW
 • Výčepní kohout FC/2 chrom 35 mm

  Běžná cena (s DPH):1 243 Kč
  Ušetřite:93 Kč (7%)
  Naše cena (bez DPH):950,41 Kč
  Naše cena (s DPH):1 150 Kč
  Výčepní kohout FC/2 chrom 35 mm
 • Shake 6490

  Běžná cena (s DPH):88 481 Kč
  Ušetřite:17 091 Kč (19%)
  Naše cena (bez DPH):59 000 Kč
  Naše cena (s DPH):71 390 Kč
  Shake 6490
 • Narážecí hlava KOMBI, HVP

  Běžná cena (s DPH):920 Kč
  Ušetřite:171 Kč (19%)
  Naše cena (bez DPH):619,01 Kč
  Naše cena (s DPH):749 Kč
  Narážecí hlava KOMBI, HVP
Potřebujete-li nové výčepní zařízení a výčepní techniku, chlazení na pivo, víno či limonádu jste na správném místě.

VARIA-PLUS má v sortimentu mnoho druhů průtokových chladičů CELLI všech rozměrů a kapacit, post-mix přístroje, výrobníky sody a chlazené vody, ještě více výčepních stojanů a veškerého příslušenství výčepního zařízení.

VARIA-PLUS - výčepní kohouty, narážecí hlavice, redukční ventily CO2 i N2, odkapnice s ostřikem i ostřiku, hadice na nápoje a pythony, rychlospojky J.G., spojovací niple, sponky a matice, myčky skla, medajlony, keramické plakety, mnoho dalších prvků potřebných pro dokonalé výčepní zařízení.

Služby VARIA-PLUS nekončí pouze prodejem výčepní techniky a výčepního zařízení. Provedeme Vám bezplatnou konzultaci, prohlídku místa nového výčepu, zaměření a doporučení nejlepšího možného řešení pro Vaši provozovnu. Veškeré součásti výčepního zařízení Vám dodáme, namontujeme, budeme též provádět záruční i pozáruční servis. samozřejmě pravidelnou. Sanitaci pro Vaše výčepní zařízení je samozřejmostí a díky našim technikům, jsme schopni operovat kdekoli v ČR.

VARIA-PLUS dodá jakoukoliv pracovní nerezovou desku včetně kompletních chlazených či nechlazených barových pultů, myčku nápojového skla, výrobník ledu, drtič ledu, profesionální mixery, míchače frapé a další techniku do Vaší moderní provozovny.

VARIA-PLUS je též výhradním dovozcem a hlavním prodejcem zmrzlinových strojů na točenou zmrzlinu SPACEMAN. Tyto výrobníky soft zmrzliny Vám nejen dodá ale též zajistí záručním i pozáručním servisem na celém území ČR.

VARIA-PLUS prodává výčepní zařízení a provádí služby spojení s výčepní technikou již od roku 1995 a o kvalitě našich služeb svědčí tisíce provedených instalací a montáží výčepního zařízení.

VARIA-PLUS dodá též kvalitní italskou zrnkovou kávu CAFFE DELL DOGE včetně veškeré potřebné techniky, jako kávovary, mlýnky, úpravny vody.
Proč nakupovat u nás?Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.