Vířič nápojů Spacematic LSJ 20 L

Kód: LSJ1002
Akce Novinka
Značka: Spacematic
ZDARMAZDARMA
Spacematic VN 20 L Vířič nápojů
14 900 Kč 12 314,05 Kč bez DPH 14 900 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Kvalitní přístroj pro běžné nápoje, koncentráty, sirupy, práškové směsi a také nápoje s větším obsahem dužiny. Vysoká kvalita provedení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spacematic VN 20 L Vířič nápojů

Inovativní zařízení pro přípravu a podávání chlazených nápojů s použitím různých typů směsí, jako jsou práškové koncentráty či sirupy. Tento vysoce efektivní stroj z České republiky je navržen tak, aby udržoval homogenitu a kvalitu nápojů prostřednictvím neustálého míchání pomocí robustního míchadla.

Spacematic Vířič nápojů disponuje kapacitou 2 nádob po 10 litrech, což umožňuje vysokou výrobní kapacitu. Chlazení nápojů je zajištěno pomocí vzduchového chlazení, což zvyšuje energetickou účinnost a spolehlivost stroje. Zařízení je snadno demontovatelné bez nutnosti použití speciálního nářadí, což zajišťuje rychlou a efektivní údržbu.

Víření nápojů je realizováno prostřednictvím optimálně navrženého míchadla a uživatel má možnost regulace teploty nápoje pomocí termostatu s rozsahem teplot 7-12°C. Toto zajišťuje, že nápoje budou podávány při ideální teplotě pro osvěžení zákazníků.

Spacematic Vířič nápojů má rozměry š 274 x h 470 x v 600 mm, příkon 230 V / 250 W a hmotnost 30 kg. Je ideálním řešením pro technicky náročné provozy, jako jsou bary, restaurace, kavárny či veřejné akce, které vyžadují vysokou úroveň kvality a spolehlivosti. 

  • Vířič chlazených nápoju vhodný pro všechny typy směsí - práškové koncentráty, sirupy
  • Neustálé míchání pomocí míchadla udržuje nápoj homogenní a zachovává vysokou kvalitu
  • Vysoká výrobní kapacita stroje díky 10 litrové nádobě, lehce rozmontovatelný stroj bez použití jakéhokoliv nářadí pro snadnou údržbu
  • Chlazený vzduchem
  • Víření nápoje pomocí míchadla
  • Možnost nastavení teploty nápoje pomocí termostatu
Kapacita
2 nádoba x 10 litrů
Rozsah teplot
7-12°C
Rozměr
š 274 x h 470 x v 600 mm
Příkon
230 V / 250 W
Váha
30 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Gastrotechnika
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: