Vše pro výčepní zařízení


Prodej a osobní odběr na pobočce v Plzni-Liticích opět OBNOVEN. Prosím, využijte možnost placení kartou a to z důvodu bezpečnosti. Děkujeme

 • Spacematic Myčka sklenic

  Běžná cena (s DPH):2 602 Kč
  Ušetřite:599 Kč (23%)
  Naše cena (bez DPH):1 655,37 Kč
  Naše cena (s DPH):2 003 Kč
  Spacematic Myčka sklenic
 • Kartáčová hlava

  Běžná cena (s DPH):115 Kč
  Ušetřite:7 Kč (6%)
  Naše cena (bez DPH):89,26 Kč
  Naše cena (s DPH):108 Kč
  Kartáčová hlava
 • Výčepní stojan U6 Nerezový

  Běžná cena (s DPH):30 579 Kč
  Ušetřite:5 017 Kč (16%)
  Naše cena (bez DPH):21 125,62 Kč
  Naše cena (s DPH):25 562 Kč
  Výčepní stojan U6 Nerezový
 • Kartáč vnitřní

  Běžná cena (s DPH):483 Kč
  Ušetřite:61 Kč (13%)
  Naše cena (bez DPH):348,76 Kč
  Naše cena (s DPH):422 Kč
  Kartáč vnitřní
 • Ventilový komplet

  Běžná cena (s DPH):714 Kč
  Ušetřite:122 Kč (17%)
  Naše cena (bez DPH):489,26 Kč
  Naše cena (s DPH):592 Kč
  Ventilový komplet

Vážení zákazníci, z důvodu nařízení vlády je zrušený osobní odběr na pobočce v Plzni-Liticích. Děkujeme

Potřebujete-li nové výčepní zařízení a výčepní techniku, chlazení na pivo, víno či limonádu jste na správném místě.

VARIA-PLUS má v sortimentu mnoho druhů průtokových chladičů CELLI všech rozměrů a kapacit, post-mix přístroje, výrobníky sody a chlazené vody, ještě více výčepních stojanů a veškerého příslušenství výčepního zařízení.

VARIA-PLUS - výčepní kohouty, narážecí hlavice, redukční ventily CO2 i N2, odkapnice s ostřikem i ostřiku, hadice na nápoje a pythony, rychlospojky J.G., spojovací niple, sponky a matice, myčky skla, medajlony, keramické plakety, mnoho dalších prvků potřebných pro dokonalé výčepní zařízení.

Služby VARIA-PLUS nekončí pouze prodejem výčepní techniky a výčepního zařízení. Provedeme Vám bezplatnou konzultaci, prohlídku místa nového výčepu, zaměření a doporučení nejlepšího možného řešení pro Vaši provozovnu. Veškeré součásti výčepního zařízení Vám dodáme, namontujeme, budeme též provádět záruční i pozáruční servis. samozřejmě pravidelnou. Sanitaci pro Vaše výčepní zařízení je samozřejmostí a díky našim technikům, jsme schopni operovat kdekoli v ČR.

VARIA-PLUS dodá jakoukoliv pracovní nerezovou desku včetně kompletních chlazených či nechlazených barových pultů, myčku nápojového skla, výrobník ledu, drtič ledu, profesionální mixery, míchače frapé a další techniku do Vaší moderní provozovny.

VARIA-PLUS je též výhradním dovozcem a hlavním prodejcem zmrzlinových strojů na točenou zmrzlinu SPACEMAN. Tyto výrobníky soft zmrzliny Vám nejen dodá ale též zajistí záručním i pozáručním servisem na celém území ČR.

VARIA-PLUS prodává výčepní zařízení a provádí služby spojení s výčepní technikou již od roku 1995 a o kvalitě našich služeb svědčí tisíce provedených instalací a montáží výčepního zařízení.

VARIA-PLUS dodá též kvalitní italskou zrnkovou kávu CAFFE DELL DOGE včetně veškeré potřebné techniky, jako kávovary, mlýnky, úpravny vody.
Proč nakupovat u nás?Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.