Košík je prázdný


Vše pro výčepní zařízení


Výhradní distributor výčepní techniky a výčepního zařízení CELLI pro Českou republiku. Výhradní distributor zmrzlinových strojů SPACEMAN. Výrobce kartáčových myček sklenic SPACEMATIC PLUS, rychlospojek SG, výčepních stojanů, výčepních kohoutů a mnoha dalších prvků výčepní techniky.

 • Podstavec vnitřního kartáče

  Běžná cena (s DPH):344 Kč
  Ušetřite:103 Kč (30%)
  Naše cena (bez DPH):199,17 Kč
  Naše cena (s DPH):241 Kč
  Podstavec vnitřního kartáče
 • HTX 150A výrobník zmrzliny

  Běžná cena (s DPH):242 000 Kč
  Ušetřite:48 400 Kč (20%)
  Naše cena (bez DPH):160 000 Kč
  Naše cena (s DPH):193 600 Kč
  HTX 150A výrobník zmrzliny
 • Staff GLS 2A

  Běžná cena (s DPH):407 400 Kč
  Ušetřite:148 400 Kč (36%)
  Naše cena (bez DPH):214 049,59 Kč
  Naše cena (s DPH):259 000 Kč
  Staff GLS 2A
 • Lepička plastových kelímků

  Běžná cena (s DPH):26 015 Kč
  Ušetřite:6 020 Kč (23%)
  Naše cena (bez DPH):16 524,79 Kč
  Naše cena (s DPH):19 995 Kč
  Lepička plastových kelímků
 • Sanitační soudek PVC 5 litrů, KORB

  Běžná cena (s DPH):2 232 Kč
  Ušetřite:175 Kč (8%)
  Naše cena (bez DPH):1 700 Kč
  Naše cena (s DPH):2 057 Kč
  Sanitační soudek PVC 5 litrů, KORB

Potřebujete-li nové výčepní zařízení a výčepní techniku, chlazení na pivo, víno či limonádu jste na správném místě.

VARIA-PLUS má v sortimentu mnoho druhů průtokových chladičů CELLI všech rozměrů a kapacit, post-mix přístroje, výrobníky sody a chlazené vody, ještě více výčepních stojanů a veškerého příslušenství výčepního zařízení.

VARIA-PLUS - výčepní kohouty, narážecí hlavice, redukční ventily CO2 i N2, odkapnice s ostřikem i ostřiku, hadice na nápoje a pythony, rychlospojky J.G., spojovací niple, sponky a matice, myčky skla, medajlony, keramické plakety, mnoho dalších prvků potřebných pro dokonalé výčepní zařízení.

Služby VARIA-PLUS nekončí pouze prodejem výčepní techniky a výčepního zařízení. Provedeme Vám bezplatnou konzultaci, prohlídku místa nového výčepu, zaměření a doporučení nejlepšího možného řešení pro Vaši provozovnu. Veškeré součásti výčepního zařízení Vám dodáme, namontujeme, budeme též provádět záruční i pozáruční servis. samozřejmě pravidelnou. Sanitaci pro Vaše výčepní zařízení je samozřejmostí a díky našim technikům, jsme schopni operovat kdekoli v ČR.

VARIA-PLUS dodá jakoukoliv pracovní nerezovou desku včetně kompletních chlazených či nechlazených barových pultů, myčku nápojového skla, výrobník ledu, drtič ledu, profesionální mixery, míchače frapé a další techniku do Vaší moderní provozovny.

VARIA-PLUS je též výhradním dovozcem a hlavním prodejcem zmrzlinových strojů na točenou zmrzlinu SPACEMAN. Tyto výrobníky soft zmrzliny Vám nejen dodá ale též zajistí záručním i pozáručním servisem na celém území ČR.

VARIA-PLUS prodává výčepní zařízení a provádí služby spojení s výčepní technikou již od roku 1995 a o kvalitě našich služeb svědčí tisíce provedených instalací a montáží výčepního zařízení.

VARIA-PLUS dodá též kvalitní italskou zrnkovou kávu CAFFE DELL DOGE včetně veškeré potřebné techniky, jako kávovary, mlýnky, úpravny vody.
Proč nakupovat u nás?Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.